top of page

Вітальна сила життєвих перехресть

2 серпня галерея «АВС-арт» стала перехрестям шляхів чималої кількості цікавих особистостей. В рамках відкриття персональної художної виставки «Життєві перехрестя» Михайла Поживанова була презентована також його «Книжка про місто».


Мистецький захід у часи війни – саме по собі вже визначна і важлива подія. А живописні роботи Михайла Поживанова, в яких переважають яскраві насичені кольори, оптимістичні життєствердні сюжети, дарують особливу вітальну силу, так необхідну нам усім нині.


Особливу енергетику полотен відзначали всі, хто мав нагоду виступати того вечора: Голова Національної спілки художників Костянтин Чернявський, головна редакторка газети "День" Лариса Івшина, заступник голови Національної спілки письменників, поет Микола Гриценко, письменник і перекладач Василь Степаненко, політик, громадський діяч, науковець і поет Василь Куйбіда.


Художніми роботами Михайла Поживанова проілюстрована і його «Книжка про місто» – праця, в якій представлена спроба подати феномен міста в декількох вимірах: історичному, теоретичному, футуристичному та через власний управлінський досвід. Написана ще до широкомасштабного вторгнення, книга набула нині особливого значення. Адже в ній автор, який має неабиякий досвід розбудови та управління такими великими містами, як Маріуполь та Київ, розмірковує про те, якими мають бути міста, комфортні для людей.


«Як би нам зараз не було складно, – говорить Михайло Поживанов, – українці мусять думати про майбутнє й відбудовуватися, реанімувати нашу землю й наші душі, давати раду емоціям і почуттям».


Виставка працює 2 серпня – 2 вересня 2022 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.66 переглядів
bottom of page