top of page

Наша історія писана кров'ю солдат і дитячими слізьми

Сьогодні познайомлю вас із двома книжками. Це не просто книжки, – а листи, причому не звичайні листи. Це листи дітей до наших захисників та їхні відповіді. Але почну по черзі...Перша книга – "Діти пишуть солдатам". До неї ввійшли листи від дітей, які були написані навесні 2015 року. Діти з різних куточків України писали нашим солдатам, які вже тоді боронили нашу країну від окупантів на Сході. Вони писали слова підтримки воїнам, малювали малюнки. Я тоді був ще малий, але коли почалось повномасштабне вторгнення, я також передавав свої малюнки та листи нашим захисникам.


Спочатку мені здавалося, що «навіщо їм ці малюнки?». А потім побачив, коли сам віддавав, з яким трепетом воїн взяв його, та поклав до кишені. Я зрозумів, що ми – діти, таким чином підтримуємо наші ЗСУ, і даємо їм знати, що тут їх чекають із перемогою, живих та неушкоджених. Що ми дуже за них хвилюємося... У книзі, листи як вони є: почерк, малюнки, тобто все так, як писали діти.


Друга книга – це відповіді на ці листи, вже самих військових. Ось уривок із листа: «Ми не обирали цієї війни, але ми мусимо боротись, щоби захистити нашу країну і знищити імперію зла. Ми не можемо не перемогти. Бо ми боремося не проти когось, а за вас» або «Пробач мені, я зробив недостатньо у 2014, щоб наші вороги пішли я не повернулися»...


Я навіть не знаю, як писати відгук на таку книжку, бо тут важливо все: кожна сторінка, кожен рядок та кожне слово. Мабуть, це буде не відгук, а просто рекомендація. Ці книжки мають бути у кожного українця, бо це НАША ІСТОРІЯ!


Слова у цій книзі, не дадуть навіть на мить, сумніватись в нашій перемозі! Книжки написані двома мовами, рідною та англійською, тому її можна дарувати своїм знайомим за кордон, щоб і там мали змогу прочитати. Я дякую за можливість познайомитись з книгами від видавництва "Zалізний Тато".


Насамкінець додам, в одному листі написано, що ми маємо добре вчитися, бо нам ще треба буде відбудовувати нашу Батьківщину. Тому, я пішов на уроки, а вам дуже рекомендую прочитати ці листи!


Ваш юний читач Дмитрик

56 переглядів
bottom of page