top of page

РОМАН ШОСТЯ


Настав час відкрити карти і розповісти вам про титулованих друзів та агентів симпатії нашого видавництва. Заради точності зазначимо, що йтиметься не про авторів чи кадровий склад книготворчого генштабу. Натомість згадаємо тих, хто своє роботою підсилив потік поривчастого  вітру, який по вінця налився у вітрила видавничої бригантини Zалізний Тато. Тож у номінації «Тато візуалізації» на почесному місці заякорився популярниий графік і майстер мілітарного начерку – Роман Шостя. Для тих, хто не в курсі, саме цей одіозний митець встановив абсолютний рекорд з творчого генерування стильних патчів для військових підрозділів ЗСУ та Національної Гвардії. Сьогодні його ім’я асоціюють з серією ексклюзивних графічних композицій (та принтів для футболок), яка має звучну назву «Peklo.Toys». Саме вони стали частиною сучасної масової культури, а їх тематика втілює осмислення автором апокаліптичної руйнації осоружної московської імперії.

Становлення Романа як унікального графічного дизайнера наших днів пройшло через етап навчання у Національній академії мистецтв, викладання в одному з університетів Китая та здобуття почесного золотого диплому Всеукраїнського триєнале графічного дизайну «Брама Дизайну» в категорії «Плакат». 

Роман Шостя став автором-розробником унікальних обкладинок для книг Олексія Середюка («Сповідь провокатора») та Дмитра Корчинського («Три п’єси»), які видано Zалізним Татом (друга ось-ось з’явиться у продажу).

"СПОВІДЬ ПРОВОКАТОРА";

405 переглядів
bottom of page